Dopinka Clip In Fringe - Chocolat Brown
PLN81.29 with 0 percent tax
81.29 zł
Export price - Tax excluded
Quantity
There are not enough products in stock

Naturalne włosy do przedłużania Balmain Hair  

Włosy Balmain Hair to wysokiej jakości włosy do przedłużania, cenione na całym świecie. Zasadniczą różnicą pomiędzy włosami Balmain Hair a włosami słowiańskimi jest ich struktura – są one grubsze od włosów słowiańskich Beauty-for-You i poprzez to mniej podatne na stylizację.

W naszej ofercie posiadamy włosy do przedłużania metodą keratynową/ pod ultradźwięki, pod mikroringi/ tulejki, metodą pętelkową, metodę kanapkową (skin weft). Włosy o strukturze prostej, podatnej. Można je stylizować na ciepło do 200 °C .

Dopinka Balmain Clip In Fringe - Memory Hair - kolor #Chocolat Brown

Dopinka syntetyczna renomowanej firmy Balmain. Daje efekt zagęszczenia włosów. Balmain Clip-In Fringe dzięki specjalnym zaczepom jest bardzo wygodna w założeniu, nie wymaga wizyty w specjalistycznym salonie. Efekt jest natychmaistowy. Włosy te sprzedajemy wyłącznie w oryginalnym opakowaniu, dzięki czemu włosy są wolne od zanieczyszczeń i roztoczy.

Stylizacja na ciepło przy użyciu odpowiednich urządzeń w max 160 stopniach Celsjusza przez 30 sekund.  Włosy ważą 20% mniej niż włosy własne.

Włosy są przygotowane do założenia, mają już odpowiednie wykończenie, przystosowane do wybranej metody.

Przy zakupie przez profesjonalistów na salon istnieje możliwość uzyskania rabatów dla profesjonalistów - w tym celu prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

W przypadku chęci odstąpienia od umowy zakupu w/w towaru zwrot środków następuje na Bon Zakupowy do wykorzystania na inne produkty na sklepie przedluzanie-wlosow.info